لزوم تبیین زیبایی های انقلاب اسلامی به نسل جوان

استاندار آذربایجان شرقی گفت: با جهاد تبیین باید زیبایی‌های انقلاب اسلامی را به نسل جدید نشان دهیم تا انقطاع نسلی اتفاق نیفتد.

به گزارش سراب نیوز، عابدین خرّم در جلسه شورای اداری شهرستان سراب با بیان اینکه متاسفانه برخی از نوجوانان و جوانان پیام انقلاب و ارزش ها و مبانی آن را دریافت نکرده اند، گفت: امروز جهاد تبیین یکی از موضوعات بسیار مهمی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی ادامه داد: پشتوانه انقلاب اسلامی پشتوانه عظیم مکتبی، قرآنی و وحیانی است و باید زیبایی های انقلاب اسلامی به جوانان و نوجوانان بیان و نشان داده شود.

خرّم با بیان اینکه جنگ و دفاع همچنان باقی است تصریح کرد: اتفاقاتی که امروز در کشور افتاده بسیار تلخ است و اگر اندیشمندانه بنگریم خواهیم دید همان دشمنان دوران اولیه انقلاب اسلامی امروز هم در ادامه دشمنی های خود به دنبال براندازی نظام هستند.

استاندار آذربایجان شرقی افزود: دشمنان نظام تمام پشتیبانی، امکانات، رسانه ها و پول های خود را در اختیار جریان معاند گذاشته و تعدادی نیز آموزش دیده اند تا هرگونه اعتراض و تجمع را به آشوب بکشند.

خرّم اضافه کرد: در اعتراضات اخیر تعدادی از اراذل و اوباش حضور یافتند و متاسفانه برخی خواص بی بصیرت نیز که در ادوار گذشته دارای مسئولیت بودند برای اینکه حرکت توفنده انقلاب اسلامی را متوقف کنند حاضر شدند در کنار دشمن قرار گیرند.

وی با قدردانی از حضور مردم تبریز در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی، گفت: مردم غیور و انقلابی تبریز سه روز مداوم در اعلام حمایت از انقلاب اسلامی و برائت از دشمنان حضور پرشور داشتند.

استاندار آذربایجان شرقی دفاع مقدس را شناسنامه ملت ایران خواند که تمام مختصات، مقیاس ها و معیارهای ملت ایران در آن ثبت و ضبط شده، اگرچه این شناسنامه اوراق نانوشته زیادی هم دارد.

وی تاکید کرد: خاطرات ناگفته هشت سال دفاع مقدس باید گفته و نوشته شود تا آیندگان مظلومیت و اقتدار ملت ایران را بدانند.

در این مراسم، علی جهانی به عنوان سرپرست فرمانداری سراب معرفی و از خدمات و تلاش های حسن یحیوی فرماندار پیشین این شهرستان قدردانی شد./ منبع صداوسیما