قهرمان‌نژاد: تکواندو سراب دیگر حریف ساده‌ای برای رقبا نیست

مربی تکواندو سراب گفت: تکواندو سراب شاهد پیشرفت‌های بسیار زیادی بوده تا جایی که می‌توان گفت، این شهرستان دیگر حریف ساده‌ای برای رقبا نبوده است.

به گزارش سراب نیوز به نقل از فارس، میلاد قهرمان‌نژاد در مورد وضعیت تکواندو در شهرستان سراب اظهار داشت: با توجه به سردسیر بودن سراب، این منطقه دارای جوانانی با آناتومی بسیار مستعد و مقاوم بوده و از این رو سراب دارای ظرفیت بالایی منطبق بر فاکتورهای لازم برای ورزش‌های رزمی به‌خصوص رشته مهیج تکواندو می‌باشد.

‌وی گفت:‌ تکواندو سراب در سال‌های اخیر شاهد پیشرفت‌های زیادی بوده، تا جایی که می توان گفت، تکواندو سراب دیگر حریف ساده‌ای برای رقبا نبوده است و امروز شاهد حضور چند تکواندوکار سرابی در رده نوجوانان در مسابقات لیگ کشوری نیز بوده‌ایم.

‌این مربی تکواندو تصریح کرد: تکواندو سراب در مسیر پیشرفت خوبی قرار داشت که با ظهور ‌ویروس منحوس و اعمال محدودیت‌های بهداشتی و نامناسب بودن شرایط در شهرستان ناچار به تعطیلی باشگاه شدیم، اما چون بنده بر این باور هستم که ورزشکاران سفیران سلامت در جامعه هستند به کمک اولیا و ورزشکاران محترم پویش تمرین در منزل را راه‌اندازی نمودیم تا هم خود ورزشکاران از حالت راکد‌ خارج شوند هم با تزریق روحیه امید بخشی سهم کوچکی در بالا بردن روحیه شهری داشته باشیم و اولیا پای کار ایستادند و روزانه بدون تعطیلی در حدود ۵۰ فیلم منعکس می‌شد.

‌قهرمان‌نژاد افزود: در این میان را با وجود انتشار فیلم‌های تمرینی، با تهیه کلیپ‌های فرهنگی سعی در القای فرهنگ استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در میان اقشار مختلف کردیم.

‌میلاد قهرمان‌نژاد بیان داشت: از حمایت‌های بی‌دریغ استاد رنجبرپور رئیس هیات تکواندو استان همچنین آقای لطفی ریاست‌ اداره ورزش و جوانان‌ شهرستان سراب ‌تشکر و قدردانی می‌کنم و ضمنا تشکر ویژه از اولیای محترم دارم که در این شرایط بد اقتصادی پا به پای تکواندوکاران در تهیه و ارسال فیلم‌های تمرینی مرا یاری کردند.