کاپیتان های تیم ملی اینگونه در تبریز ماندند

ماجرای آشتی‌کنان خطیبی با شجاعی و دژاگه

درحالی که در فصل نقل و انتقالات زمستانی شایعاتی مبنی بر جدایی اشکان دژاگه و حتی مسعود شجاعی شنیده می‌شد در نهایت این دو نفر در تبریز ماندند.

به گزارش سراب نیوز؛ یکی از اخبار داغ روزهای پایانی نقل و انتقالات ماجرای جدایی اشکان دژاگه از تراکتور و پیوستن او به تیم استقلال بود که واکنش هواداران تیم تبریزی در نهایت مانع انجام این انتقال شد و این باشگاه در صفحه توییتر خود جدایی دژاگه و همین‌طور شجاعی را تکذیب کرد.

این درحالی است که پیش از آن توییت رسول خطیبی در مصاحبه‌ای تند که به زعم بسیاری مخاطب آن دژاگه و شجاعی بود اعلام کرد هر بازیکنی بخواهد می‌تواند از تراکتور جدا شود و او بازیکنی را به زور در تیم نگه نمی‌دارد اما اعتراضات هواداران باعث چرخش ۱۸۰ درجه‌ای او شد و در نهایت باشگاه با انتشار تصویری از سرمربی تیم و دو لژیونر سابق فوتبال ایران مانع جدایی آن‌ها شد. شاید اگر ماجرای جدایی دژاگه رسانه‌ای نشده بود او از این تیم رفته بود اما اعتراضات هواداران تراکتور پروسه جدایی اشکان را فعلا متوقف کرد.

با این وجود به نظر می‌رسد خطیبی چندان تمایلی به ادامه همکاری با این دو ستاره ندارد و بدش نمی‌آید که در نهایت این دو نفر از جمع تبریزی‌ها جدا شوند. او از زمان نشستن روی نیمکت تیم دقایق کمی به شجاعی بازی داده و دژاگه را هم با وجود عملکرد خوبش تعویض کرده است. این درحالی است که براساس نمرات نیم‌فصل اول اشکان دژاگه و مسعود شجاعی به ترتیب دومین و سومین بازیکنان برتر تراکتور بودند.

از طرفی به نظر می‌رسد در صورت جدایی مسعود شجاعی دیگر ستاره تراکتور یعنی دژاگه هم عطای ماندن در این تیم را به لقایش می‌بخشد و شماره ۲۱ تراکتور بعید است بدون شجاعی در تبریز بماند. شجاعی هم طی هفته‌های اخیر تبدیل به یک نیمکت‌نشین شده و با ادامه این وضعیت ممکن است در پایان فصل تصمیم جدیدی بگیرد.