نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی:

دانشگاه آزاد اسلامی توسعه‌ یافته‌ترین دانشگاه حضوری جهان است

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با بیش از ۴۰۰ واحد دانشگاهی بزرگ‌ترین و توسعه‌یافته‌ترین دانشگاه حضوری جهان است.

به گزارش خبرنگار سراب نیوز از سراب، یوسف داودی در مراسم بهره‌برداری از ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز مهربان واحد سراب گفت: دانشگاه آزاد اسلامی که با فرمان و هدیه پربرکت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی آغاز به کار کرد، امروزه بعد از سه دهه با بیش از ۴۰۰ واحد دانشگاهی در سراسر کشور اسلامی و حتی جهان به بزرگ‌ترین و توسعه‌یافته‌ترین دانشگاه حضوری جهان تبدیل شده و با افزایش سرانه دانش‌آموختگی و گسترش عدالت آموزشی، بازوی توانمند آموزش عالی کشور است.

عضو فراکسیون دانشگاه آزاد اسلامی با ابراز تأسف از ایجاد و شکل‌گیری دانشگاه‌های موازی با دانشگاه آزاد اسلامی در سال‌های اخیر و ایجاد برخی چالش‌ها بیان کرد: به‌عنوان عضو فراکسیون دانشگاه آزاد اسلامی و نماینده همکاران دانشگاهی در مجلس شورای اسلامی در تلاش برای رفع مشکلات پیش روی دانشگاه هستیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی با تأکید بر توانمندی‌ها و زیرساخت‌های موجود در مرکز مهربان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراب، ایجاد زمینه‌های توسعه درآمدهای غیرشهریه‌ای را در پیشرفت این مرکز دانشگاهی بسیار ضروری عنوان کرد.

استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراب با تأکید بر انتخابات آتی ریاست‌جمهوری و شوراهای شهر و روستا، شرکت در انتخابات را وظیفه ملی و اجتماعی دانست و خواستار شرکت حداکثری و کسب بالاترین نرخ مشارکت برای میهن اسلامی و به‌ویژه شهرستان سراب شد.