ترک شبانه اردو در تراکتور

جنجال و تنش عجیب پیش از آخرین بازی سال

بازیکنان تراکتور در شب دیدار مقابل سایپا اردوی تیم را ترک کردند.

به گزارش  سراب نیوز تیم فوتبال تراکتور در حالی باید از ساعت ۲۱:۱۵ امروز جمعه در آخرین مسابقه فصل جاری لیگ برتر مقابل سایپا قرار بگیرد و جدال حساسی را برای تعیین تیم سقوط کننده برگزار کند که جنجال عجیبی در اردوی تبریزی‌ها به راه افتاده است.

بازیکنان تیم فوتبال تراکتور در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات‌شان در آستانه آخرین مسابقه فصل، طی دو روز اخیر حاضر به انجام تمرین نشدند که این موضوع از رسانه باشگاه تبریزی نیز منعکس نشد، اما یک اتفاق دیگر اردوی تراکتور را تحت الشعاع قرار داده است.

طبق قرار قبلی، بازیکنان تیم فوتبال تراکتور در اردوی قبل از مسابقه با سایپا شرکت نکردند و به اتفاق یکدیگر حدود ساعت ۱۹ روز پنج‌شنبه و با لباس شخصی در هتل تبریز حاضر شدند تا پیرامون رسیدگی به مطالبات‌شان با مدیران باشگاه جلسه‌ای داشته باشند که این نشست به جنجال کشیده شد.

در ابتدا چند بازیکن با تجربه تراکتور جلسه‌ای با حسن آذرنیا، سرپرست تیم داشتند که از شنیدن صحبت‌های او قانع نشدند که همین اتفاق موجب شد تا جمشید نظمی، مدیرعامل باشگاه تراکتور در جمع بازیکنان حضور پیدا کند.

نظمی به بازیکنان بزرگ تراکتور عنوان کرد دور هم جمع شوند تا جلسه‌ای داشته باشند، اما آنها تاکید کردند که جلسه مدیرعامل باشگاه باید با تمام بازیکنان باشد، نه فقط با آنها که همین موضوع منجر به اعتراض آنها به مدیرعامل باشگاه و گلایه شدید از بی‌توجهی او به پرداخت مطالبات شد.

 

اما در شرایطی که بازیکنان در حال اعتراض به نظمی بودند، به یکباره مدیرعامل باشگاه تراکتور در اظهار نظری عجیبی و با عصبانیت خطاب به بازیکنان و با اشاره به تلفن همراه خود حرف و اتهام عجیبی می‌زند که واکنش شدید تعدادی از بازیکنان را به همراه دارد.

عنوان کردن این صحبت توسط نظمی موجب می‌شود تا بازیکنان تراکتور تاب نیاورند و واکنش تندی به صحبت‌های مدیرعامل باشگاه داشته باشند و پس از حدود ۳۰ دقیقه گلایه و ناراحتی از اظهارات او، حدود ساعت ۲۲ پنج‌شنبه شب اردوی تراکتور در هتل تبریز را ترک کنند که البته سه، چهار بازیکن بخاطر دوری مسافت در هتل ماندند.

 

چنین اتفاقی برای تراکتور و عنوان نمودن این صحبت توسط مدیرعامل باشگاه، آن هم در شب یک بازی بسیار حساس برای فوتبال ایران بدون تردید می‌تواند با جنجال زیادی همراه باشد و همچنین موجب شود تا باشگاه‌هایی مثل ذوب‌آهن و نفت مسجدسلیمان به این موضوع واکنش نشان بدهند./ منبع: ورزش سه