کیفر خواست صادر شد

این زن با پسر غریبه شوهرش را کشت !

زن خیانتکار پس از اعتراف هولناک پسرمورد علاقه اش به قتل عمد شوهرش همدست وی شناخته شد و هردو عامل جنایت به قصاص نفس محکوم شدند.

به گزارش سراب نیوز  به نقل از خبرنگار رکنا، ۵ خرداد سال جاری مرد میانسالی با مراجعه به کلانتری ۱۵۱ یافت آباد از مرگ مشکوک پسرش خبر داد و گفت: من از عروسم به خاطر سهل انگاری در مراقبت از پسرم و مرگ او شکایت دارم خواهش می کنم به من کمک کنید.

پس از اعلام پدر عزادار تحقیقات توسط ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران آغاز و گزارش این مرگ مشکوک به بازپرس محمدمهدی براعه از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران مخابره شد.

در تحقیقات ابتدایی مشخص شد مرگ این مرد ۳۷ ساله به نام حامد معمایی است تیم تحقیق در نخستین گام به بازجویی از همسر این مرد که حدیث نام دارد پرداخت.

حدیث به تیم جنایی گفت : شوهرم  پس از خوردن مشروب به کما فرو رفت و من بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم خیلی زود شوهرم را به بیمارستان انتقال دادیم تا اینکه هنوز ۲۴ ساعت نگذشته بود که حامد به کام مرگ فرو رفت.

پدر قربانی نیز همزمان  به بازپرس براعه گفت:از چند ماه قبل متوجه رابطه پنهایی عروسم با مرد غریبه ای شده بودیم ، بارها سعی کردم به او بفهمانم که کارش اشتباه است و این مسئله از لحاظ شرعی و قانونی برایش دردسر ساز خواهد شد اما او هر بار این مسئله را منکر می شد تا اینکه از فروردین ماه اختلاف پسرم با او شدت گرفت و از آن به بعد همه متوجه ارتباطات مخفی او شده بودند عروسم هربار می گفت پسر شما  نمی تواند مرا از لحاظ روحی ، روانی و …. تامین کند.

با طرح این موضوع از سوی پدر مقتول دستور بازداشت حدیث از سوی بازپرس ویژه قتل صادر شد و ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی  این زن خیانتکار پس از دستگیری تحت بازجویی تخصصی قرار دادند .

حدیث که زن ۳۱ ساله ای بود در بازجویی‌های ابتدای به ارتباط پنهانی اش با مرد غریبه اعتراف کرد، اما همچنان اصرار داشت که در مرگ شوهرش نقشی نداشته و او به خاطر مصرف همزمان مواد مخدر، داروهای انرژی زا و مشروبات الکلی به کما فرو رفته و سپس فوت کرده است.

پس از اعترافات زن جوان به خیانت شوم ، تیم جنایی پلیس پی برد مرد غریبه و زن خیانتکار در تمام مدتی که حامد هنوز زنده بود با هم رابطه عاطفی شدیدی  داشتند و قول قرار هایی برای زندگی بعد از مرگ و جدایی حامد گذاشته بودند  همین کافی بود تا کارآگاهان مرد غریبه را هم بازداشت کنند  این مرد که سپهر نام دارد وقتی در برابر بازپرس براعه ایستاد مانند حدیث در بازجویی های ابتدایی به رابطه نامشروع  اعتراف کرد و گفت: من و حدیث ۹ ماه قبل از مرگ شوهرش باهم آشنا شده بودیم و قصد داشتیم بعد از طلاق گرفتن آنها، باهم ازدواج کنیم!برای همین بارها از او خواستم به زندگی اش با شوهرش پایان بدهد طلاق بگیرد و با هم زندگی مشترکمان را شروع کنیم اما حامد اصلا راضی به طلاق دادن حدیث نبود !

حامد درباره نحوه آشنایی اش با حدیث گفت : من و حدیث در پاساژ با هم آشنا شدیم  او از زندگی‌اش ناراضی بود و با من شروع به حرف زدن کرد و همین موضوع باعث آشنایی ما شد. ما با هم ارتباط تلفنی و پیامکی داشتیم تا اینکه حدیث از من خواست تا برایش قرص خواب تهیه کنم، وقتی علتش را پرسیدم گفت که از زندگی با شوهرش خسته شده و حالا که طلاقش نمی دهد تصمیم گرفته است او را به قتل برساند و از دستش خلاص شود.

وی در ادامه گفت: من هم به خاطر علاقه شدیدی که به این زن داشتم یک بسته قرص خواب آور برایش تهیه کردم و شب قبل از جنایت تحویلش دادم، حدود ساعت ۹ شب بود که به من پیام داد و گفت که قرص ها را در آبمیوه حامد مخلوط کرده ام و همراه مشروبات الکی به او داده ام شوهرم هم آن را خورد و الان خوابیده است ، تا اینکه صبح روز بعد به من زنگ زد و گفت کار تمام شد حامد را کشتم!

بنابراین گزارش ؛  با وجود اینکه عروس جوان بعد از جلسه مشترک با سپهر تمام اعترافاتش را رد کرد اما بازپرس ویژه قتل بنابر دلایل کافی و مستندات موجود در پرونده، اقرار صریح متهمین، نظریه پزشکی قانونی در خصوص  مرگ متوفی به خاطر مصرف داروی خواب آور با مقدار زیاد ، شکایت اولیای دم حدیث را عامل اصلی قتل شوهرش شناخت و سپهر هم با اتهام معاونت در قتل مواجه شد.

بدین ترتیب با صدور قرار مجرمیت توسط بازپرس محمدمهدی براعه و کیفرخواست پرونده برای رسیدگی نهایی به دادگاه کیفری یک تهران ارجاع داده شد تا حدیث و سپهر در آینده نزدیک تحت محاکمه قرار بگیرند !