مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی خبر داد؛

۴۰۰ واحد مسکن ملی در شهرستان سراب ساخته خواهد شد

مدیرکل راه وشهرسازی اذربایجان شرقی کمبود زمین مسکونی و وجود معارض را اصلی‌ترین علت تاخیر در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در سراب عنوان کرد و گفت: ۴۰۰ واحد مسکن ملی در سراب احداث می‌شود.

به گزارش سراب نیوز، بخشی زاده در جلسه بررسی مشکلات طرح نهضت ملی مسکن با بیان اینکه فراهم شدن زمین در ۴ نقطه از شهرسراب برای احداث مسکن افزود زمین ۴۷ واحد مسکن تک واحدی در ۱۰ روز گذشته به متقاضییان واگذار شده و علاوه بر این ۱۲ هزار مترمربع در محل شهرک علامه امینی مساکن نیمه تمام ۷۲ واحدی سلحشوران و ۱۳ هکتار در قالب ویلاشهر به این طرح اختصاص یافته است.

او  با بیان اینکه متقاضییانی که در ۲۰ ماه گذشته اورده اولیه خود را واریز نوده اند در اولیت هستند گفت در شهرستان سراب ۲ هزار متقاضی مسکن ثبت نام کرده اند که در حال حاضر از این تعداد ۱۷۰ نفر حائز شرایط می‌باشند.

داودی نماینده مردم سراب نیز با تاکید بر تسریع در آغاز عملیات اجرای طرح نهضت ملی مسکن از ادارات خدمات رسان خواست تا زیر ساخت‌ها و امکانات مورد نیاز این طرح را همزمان با اجرای ان فراهم کنند.

جهانی فرماندار سراب نیز با اشاره به احداث شهرک توریستی

مدیرکل راه وشهرسازی اذربایجان شرقی کمبود زمین مسکونی و وجود معارض را اصلی‌ترین علت تاخیر در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در سراب عنوان کرد و افزود ۴۰۰ واحد مسکن ملی در سراب احداث می‌شود.

بخشی زاده در جلسه بررسی مشکلات طرح نهضت ملی مسکن با بیان اینکه فراهم شدن زمین در ۴ نقطه از شهرسراب برای احداث مسکن افزود زمین ۴۷ واحد مسکن تک واحدی در ۱۰ روز گذشته به متقاضییان واگذار شده و علاوه بر این ۱۲ هزار مترمربع در محل شهرک علامه امینی مساکن نیمه تمام ۷۲ واحدی سلحشوران و ۱۳ هکتار در قالب ویلاشهر به این طرح اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه متقاضییانی که در ۲۰ ماه گذشته اورده اولیه خود را واریز نوده اند در اولیت هستند گفت در شهرستان سراب ۲ هزار متقاضی مسکن ثبت نام کرده اند که در حال حاضر از این تعداد ۱۷۰ نفر حائز شرایط می‌باشند.

داودی نماینده مردم سراب نیز با تاکید بر تسریع در اغاز عملیات اجرای طرح نهضت ملی مسکن از ادارات خدمات رسان خواست تا زیر ساخت‌ها و امکانات مورد نیاز این طرح را همزمان با اجرای ان فراهم کنند.

جهانی فرماندار سراب نیز با اشاره به احداث شهرک توریستی گردشگری و اقامتی افزود: این شهرک به منظور تامین مسکن کوتاه مدت و بلند مدت برای مهاجرت معکوس شهروندان سرابی مقیم کلانشهر‌ها در زمینی به مساحت ۵۰۰ هکتار در حال برنامه ریزی برای اغاز ساخت است.

گردشگری و اقامتی افزود: این شهرک به منظور تامین مسکن کوتاه مدت و بلند مدت برای مهاجرت معکوس شهروندان سرابی مقیم کلانشهر‌ها در زمینی به مساحت ۵۰۰ هکتار در حال برنامه ریزی برای آغاز ساخت است.