قوانین و حریم خصوصی

.

سراب نیوز چگونه از اطلاعات شما حراست می‌کند؟

امروزه با گسترش جریان اطلاعات و استفاده روزمره کاربران از اینترنت و وسایل ارتباطی، حریم خصوصی کاربران به یکی از جدی‌ترین دغدغه‌ها تبدیل شده‌است. نگرانی بسیاری از کاربران، محفوظ ماندن اطلاعات شخصی همچنین شماره موبایل، نام و نام خانوادگی و ایمیل است که برای ثبت نام و لاگین شدن به ما می‌سپارند. باید گفت ما نیز اهمیت این موضوع را درک می‌کنیم و حریم خصوصی کاربران برای ما اهمیت بسیاری دارد. در ذیل سیاست حفظ حریم خصوصی و محرمانگی اطلاعات کاربران را ملاحظه خواهیدکرد.

چه اطلاعاتی از شما دریافت می‌شود؟

برای ثبت نام در اپلیکشین و وب سایت سراب نیوز لازم است تا اطلاعاتی تلفن همراه یا ایمیل خود را در اختیار ما قرار دهید. دریافت مشخصات فردی شما نیز صرفاً برای ثبت نام در سایت دلبخواهی است، این موارد جهت هماهنگی‌های لازم برای انجام سفارش‌ها، ارسال اعلان‌های مهم و باخبر کردن شما از رویدادها و اخبار مهم، استفاده از خدمات گوناگون سراب نیوز است.

ما شدیدا خود را مسئول حفاظت از اطلاعات شما می دانیم برای این منظور دسترسی های سراب نیوز در این اپلیکیشن جهت اطلاع شما درج می گردد.

  • سراب نیوز هیچ دسترسی به گالری تصاویر شما ندارد
  • سراب نیوز هیچ دسترسی به فیلم های شما ندارد
  • سراب نیوز هیچ دسترسی به فایل های شما ندارد
  • سراب نیوز هیچ دسترسی به موقعیت مکانی شما ندارد
  • سراب نیوز هیچ دسترسی به مخاطبین شما ندارد
  • سراب نیوز هیچ دسترسی به دوربین شما ندارد
  • سراب نیوز هیچ دسترسی به پیامک های شما ندارد
  • سراب نیوز هیچ دسترسی به اطلاعات شما ندارد

چگونه از اطلاعات شما محافظت می‌شود؟

با وجود این‌که امنیت را به صورت نسبی تعریف شده است اما در طراحی اپلیکیشن و وب سایت  سراب نیوز سعی شده که از بالاترین سطوح امنیتی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در نظر گرفته شود. در زمان ثبت نام، درحواست کد اعتبار، درخواست تبلیغات و غیره، تمامی در خواست‌ها و خدمات بر روی سرورهای ایمن ما ذخیره و توسط فایروال‌های مستحکم محافظت خواهند شد. اطلاعات شخصی شما نیز به صورت رمزنگاری‌شده در بستر امن HTTPS به وب‌سایت ما منتقل و برای تعاملات بعدی نگهداری خواهند شد.

چه استفاده‌ای اطلاعات شما خواهد شد؟

چه از نظر قانونی چه از نظر اخلاقی ما موظف به صیانت از اطلاعات و پرونده‌های شما هستیم. اطلاعات شخصی شما نیز صرفاً جهت تعاملات بعدی به صورت کدگذاری‌شده نگهداری می‌شوند تا در  ورودهای بعدی و درخواست‌های آینده بتوانید به راحتی وارد سامانه شوید . ما هم از اسپم متنفریم و ایمیل‌ها و پیام‌های تبلیغاتی را برای کاربران‌مان ارسال نخواهیم کرد.

چه کسانی به اطلاعات شما دسترسی دارند؟

تمامی اطلاعات شخصی شما نزد ما محفوظ خواهد ماند و در اختیار افراد یا سازمان‌های دیگری قرار نخواهد گرفت. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. به طور کلی ما موظفیم از اطلاعات شما حفاظت و حراست نماییم.