به دلیل نقض قوانین ستاد کرونا؛

دادستان کهگیلویه، برادر خود را بازداشت کرد

دادستان کهگیلویه برادر خود را که با وجود قرمزی شرایط کرونایی اقدام به برگزاری عروسی شلوغ کرده بود بازداش

به گزارش سراب نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، دادستان کهگیلویه با تاکید بر اینکه برخورد با افرادی که دستورالعمل‌های ستاد کرونا را رعایت نمی کنند از جمله وظایف اصلی ما است گفت: کارهایی که ما انجام می دهیم برای حفظ سلامتی مردم است و خصومت شخصی با کسی نداریم.

آقای سعادتیان افزود: تالارهای عروسی شهر دهدشت به دستور قضایی پلمپ شدند اما متاسفانه مردم مراسم خود را به زمین های کنار تالارها می بردند.

وی ادامه داد: به همین منظور در ستاد کرونا اعلام شد زمین ها را با شخم زدن، ناهموار کنند تا امکان برگزاری مراسم فراهم نشود اما متاسفانه برخی مردم عروسی ها را به بیابانهای خارج از شهر می برند.

دادستان کهگیلویه گفت: پیش از برگزاری این مراسم عروسی، با دعوت طرفین در دادسرا، از آنان برای برگزار نکردن مراسم عروسی به شکل غیر متعارف و شلوغ، تعهد گرفته شد.

سعادتیان با بیان اینکه در برخورد با اخلالگران تعارفی نداریم افزود: در همین راستا برادر خودم که از عوامل برگزاری عروسی غیر متعارف و شلوغ بود بازداشت کردم و هم اکنون در زندان به سر می برد.

وی از مردم خواست برای سلامتی خودشان دستورالعمل ها را رعایت کنند تا درگیر بیماری نشوند.

دادستان کهگیلویه گفت: با اخلالگران در نظم بدون اغماض و چشم پوشی برخورد می شود و فرقی نمی کند آن شخص از اقوام خودمان باشد، تا مردم متوجه شوند قانون شوخی بردار نیست.

وی با بیان اینکه همچنین علاوه بر برادرش، داماد و عروس، نیز دستگیر شدند و هم اکنون بازداشت هستند اضافه کرد: همچنین مواد غذایی که برای این مراسم تهیه شد بود به نیروی انتظامی تحویل داده شد.

شهرستان کهگیلویه از شهرستان‌های قرمز کرونایی در استان کهگیلویه و بویراحمد است.